Dzień Pluszowego Misia w grupie VII

Dzień Pluszowego Misia w grupie VII

25 listopada obchodziliśmy „Dzień Pluszowego Misia”. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile.

O święcie tej postaci nie zapomniały  dzieci z naszej grupy. Każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka. Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały historię ich święta, oglądały o nich filmy edukacyjne oraz prezentację multimedialną przedstawiającą ilustracje i imiona różnych misiów. Dzieci przygotowały urodzinowe słoneczko dla swoich maskotek. Podczas zabaw były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi misiami oraz pokazać je koleżankom i kolegom. Mamy nadzieję, że to misiowe spotkanie zostanie w pamięci dzieci na długo.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content