Mikołajki w grupie VII

Mikołajki w grupie VII

W dniu 6 grudnia w naszej grupie obchodziliśmy Mikołajki. Dzieci ubrane na czerwono w czapkach Mikołaja
z niecierpliwością czekały na gościa. Oczekiwanie na świętego Mikołaja upłynęło w atmosferze wspólnych zabaw
i zadań do wykonania. Tuż przed wizytą św. Mikołaja dzieci z wielkim zapałem zabrały się do ubierania choinki. Zawieszały bombki, gwiazdki, łańcuchy, kolorowe światełka. Choinka wygląda prześlicznie, a w sali od razu zrobiło się świątecznie. Gdy tylko gość wszedł do sali, na buziach przedszkolaków pojawiły się uśmiechy i radość.
Spotkanie z Mikołajem minęło przedszkolakom w bardzo miłej atmosferze i przyniosło dużo radości i uśmiechu na twarzy. Kolejne dni spędzamy w przedszkolu na poznawaniu tradycji, przygotowujących do radosnego i pełniejszego przeżycia nadchodzących świąt. Osoba i przykład Świętego Mikołaja pokazały nam, jak bardzo ważne jest obdarowywanie i wdzięczność. Mikołaj nie zapomniał o naszych przedszkolakach pozostawiając im drobne upominki.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content