Warsztaty Bożonarodzeniowe – grupa IV

Warsztaty Bożonarodzeniowe – grupa IV

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach pomarańczy, piernika i przystrojona choinka – to buduje magiczny świąteczny klimat. Aby magia zbliżających się Świąt zawitała również do naszego przedszkola, zorganizowaliśmy uroczyste, popołudniowe spotkanie z rodzicami oparte na występie artystycznym dzieci, wspólnym kolędowaniu, praktycznych warsztatach świątecznych, gdzie każdy rodzic z własnym dzieckiem mógł wykonać stroiki świąteczne. Miło było patrzeć na ożywienie, zaangażowanie, radość uczestników, aktywne uczestniczenie w spotkaniu całych rodzin, starszego i młodszego rodzeństwa naszych przedszkolaków. Stroiki
z pewnością będą stanowiły piękną dekorację domów i podkreślały świąteczną atmosferę.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content