Wigilia w grupie II

Dnia 15.12.2022 r. w naszym przedszkolu odbyła się Wigilia. Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną radość i oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. Dla wielu jest to czas przepełniony miłością i ciepłem. Także u nas nastał świąteczny klimat a atmosfera była niezwykle magiczna i radosna. W naszej sali już od rana można było usłyszeć dźwięk kolęd i pastorałek. Wspaniałym momentem było spotkanie z Mikołajem, kolędowanie dzieci, dzielenie się opłatkiem, składanie sobie życzeń, a także czas wspólnego posiłku, na który składały się tradycyjne wigilijne potrawy. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych lecz również, wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.