Warsztaty z Rodzicami w grupie I

15 grudnia 2022 r. w grupie I odbyły się warsztaty świąteczne z udziałem Rodziców. W pierwszej części spotkania dzieci wprowadziły wszystkich w nastrój Świąt Bożego Narodzenia śpiewając kolędy i pastorałki. Odbył się również mini koncert muzyczny na skrzypcach
z udziałem dzieci szkolnych: Izabeli, Poli i Gabrysi na zaproszenie Pani Anety Mandziuk – Zalewskiej – mamy Alka i Julka. Bardzo dziękujemy za piękną oprawę tego wieczoru!
W drugiej części wszyscy ochoczo przystąpili do pracy i wykonywali świąteczne ozdoby. Wszystko z wykorzystaniem darów natury,
z dużą ilością drewnianych elementów. Powstały piękne stroiki i drewniane ozdoby na choinkę wykonane techniką decoupage. Dziękujemy za twórczą, wspaniałą pracę oraz wspólny czas w świątecznej, bożonarodzeniowej atmosferze.