Styczeń w grupie III

Istotną rola w rozwoju dziecka jest poznawanie świata poprzez doświadczanie. Dzieci uwielbiają pracować materiałem sensorycznym, który pobudza zmysły oraz aktywność umysłową. Codziennie widzimy jak powstają kreatywne budowle tworzone z różowej wieży i brązowych schodów. Zawsze cieszymy się, gdy odwiedzają nas absolwenci oraz rodzice. Zapraszamy częściej 🙂 Zobaczcie jak owocnie pracowaliśmy w styczniu.

Zobacz więcej »

Zabawy na śniegu – grupa IV

Korzystając z uroków zimy przedszkolaki bawiły się na śniegu w naszym przedszkolnym ogrodzie. Dzieci szalały z radości, rzucały się śnieżkami, lepiły bałwanki, robiły orzełki, turlały się po śniegu, budowały igloo, a uśmiechy nie schodziły im z twarzy. Wesołe zabawy na śniegu wywołały dużo pozytywnych emocji i uśmiechu.

Zobacz więcej »