Wizyta przedszkolaków z grupy II w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej w Białymstoku

Wizyta przedszkolaków z grupy II w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej w Białymstoku

W ramach edukacji i poszerzania wiedzy z zakresu bezpieczeństwa dzieci wzięły udział w wyjeździe do Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 4 przy ulicy Transportowej 6 w Białymstoku. W trakcie wizyty, dzieci miały okazję zapoznać się z zawodem strażaka oraz zobaczyć jak wygląda praca strażaków. Przedszkolaki miały również okazję przyjrzeć się bliżej jednostce oraz samochodom strażackim.
Serdecznie dziękujemy tacie Martynki za zorganizowanie wycieczki i zaproszenie dzieci do swojego miejsca pracy. Tego typu wizyty edukacyjne, pomagają poszerzyć horyzonty dzieci, a także poznać bliżej pracę różnych zawodów.

 

 

Komentarze są wyłączone.

Skip to content