Pierwszy miesiąc za nami – grupa IV

Wrzesień w grupie IV był bardzo aktywny. 20 września kolejny raz w naszej grupie obchodziliśmy najważniejsze święto naszych przedszkolaków – Międzynarodowy Dzień Przedszkolaka. Były wspólne zabawy, tańce przy ulubionych piosenkach dzieci. Na placu przedszkolnym wszystkie dzieci wspaniale bawiły się chustą animacyjną oraz łapały bańki mydlane. Radość i uśmiech towarzyszył wszystkim. We wrześniu obchodziliśmy również Dzień […]

Wrzesień minął – grupa VIII

Wrzesień w przedszkolu przywitał nas piękna pogodą. Po wakacjach wszyscy wrócili wypoczęci i gotowi na nowe przygody. Dzieci z grupy ósmej przywitały nowych kolegów i koleżanki. Wspólnie poznaliśmy już pierwsze litery, nauczyliśmy się robić zapasy na zimę, relaksowaliśmy się w grupowym „spa”, poznaliśmy różne rodzaje drzew, a to dopiero początek.

Moje miasto – grupa II

W ramach  programu „Wszyscy grają – nikt się nie nudzi” dzieci przygotowały zadanie na konkurs. Wspólnie zaprojektowały plan miasta pt. „Moje bezpieczne miasto – Białystok”. Przedszkolaki pogłębiły swoją wiedzę na temat zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, jak również rozwijały swoją kreatywność i umiejętności współpracy.