Mikołajki w grupie VII

Mikołajki w grupie VII

Grudzień to magiczny miesiąc. Jak co roku 6 grudnia w naszej grupie obchodziliśmy Mikołajki. Dzieci i panie ubrane na czerwono w czapkach Mikołaja z niecierpliwością czekały na gościa. Święty Mikołaj zostawił ślad swojej obecności – list do dzieci, w którym zaprosił do wspólnego udziału w zabawach i zadaniach do wykonania. Dzieci z wielkim zapałem zabrały się do ubierania choinki. W sali od razu zrobiło się świątecznie. Mikołaj nie zapomniał o naszych przedszkolakach pozostawiając im drobne upominki. Dzień minął w bardzo miłej atmosferze i przyniósł dużo radości i uśmiechu na twarzy. Kolejne dni spędzamy w przedszkolu na poznawaniu tradycji, przygotowujących do radosnego i pełniejszego przeżycia nadchodzących świąt.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content