Ważna i cenna wizyta – grupa VII

  Ważna i cenna wizyta – grupa VII

Dnia 28 lutego grupę VII odwiedził bardzo miły gość – mama Lidki. Lidka razem ze swoją mamą przygotowała w domu opowiadania, które chciałaby aby jej mama przeczytała dzieciom w przedszkolu. Były to 2 książeczki: „Słoniątko Trąbiątko
w przedszkolu” oraz „Słoniątko Trąbiątko w przedszkolu – Jak podróżują wirusy, bakterie i inne zarazki”. Dzieci z zaciekawieniem słuchały czytanego tekstu a później chętnie odpowiadały na zadawane im pytania. Bardzo dziękujemy za tak miła i cenną wizytę Pani S. – mamie Lidii. Zapraszamy na czytanie swoim pociechom i innym dzieciom z grupy bo jak wiemy czytanie nie jest lekarstwem na wszystkie trudności dzieci w nauce, ale niewątpliwie jest jednym z najlepszych sposobów na ich uniknięcie.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content