Dni Dziecka w Naszym Przedszkolu – ogłoszenie

Dni Dziecka w Naszym Przedszkolu – ogłoszenie

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że zbliżają się niezwykłe dni w życiu naszych przedszkolaków – Dni Dziecka w naszym przedszkolu! To czas, kiedy cała społeczność przedszkolna celebruje radość, kreatywność i piękne dzieciństwo.

Kiedy?
Dni Dziecka odbędą się w dniach 27-29 maja (od poniedziałku do środy)

Co nas czeka?

27.05.2024 r. Festyn Rodzinny
Od godz. 16:00 do 17:30 zapraszamy dzieci z Rodzicami do udziały w licznych atrakcjach: przeciąganie liny, zabawy z chustą, tor przeszkód, skoki w workach, zabawy taneczne, kącik plastyczny, malowanie na folii.

28.05.2024 r. Dyskoteka
Dyskoteka dla dzieci ze Studiem Artystycznym ANIMA w czasie pobytu dzieci w przedszkolu.

29.05.2024 r. Piknik pod chmurką
Piknik w ogrodzie przedszkolnym, zachęcamy do wyposażenia dzieci w kocyki na piknik.

Z radością czekamy na wspólną zabawę!

Komentarze są wyłączone.

Skip to content