Dyskoteka w ogrodzie ze studiem artystycznym ANIMA

Dyskoteka w ogrodzie ze studiem artystycznym ANIMA

Dnia 28 maja 2024 r. przedszkolny ogród zamienił się w magiczne miejsce pełne muzyki, śmiechu i radości. Studio Artystyczne ANIMA, znane z organizowania kreatywnych i angażujących wydarzeń dla dzieci, zorganizowało niezapomnianą dyskotekę dla naszych przedszkolaków!
Od samego wejścia dzieci były witane wesołą muzyką, która natychmiast wprawiała wszystkich w taneczny nastrój. Tańce
i zabawy to nie wszystko, niezapomnianą atrakcją były ogromne bańki mydlane. Widok tych kolorowych baniek unoszących się w powietrzu był prawdziwie magiczny!
Kulminacyjnym punktem programu była niespodziewana wizyta Myszki Miki, która tańczyła razem z przedszkolakami i robiła sobie z nimi zdjęcia. Radość i uśmiechy na twarzach dzieci były bezcenne!
Dyskoteka w ogrodzie przedszkolnym była strzałem w dziesiątkę! Dzieci bawiły się doskonale, ucząc się jednocześnie współpracy i integrując się z innymi przedszkolakami. Takie wydarzenia pokazują, jak ważna jest kreatywna zabawa i jak wiele radości może przynieść wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content