Festyn rodzinny w przedszkolu

W ostatnich dniach obchodziliśmy Dni Dziecka zorganizowane w naszym przedszkolu. Jednym z wydarzeń było spotkanie
z alpakami w ogrodzie przedszkolnym. Alpaki przyjechały do nas z Wioski Indiańskiej w Supraślu. Obecność alpak od razu wprowadziła atmosferę radości i spokoju. Zwierzęta były łagodne i spokojne, co sprawiło, że dzieci szybko się z nimi zaprzyjaźniły. Każde dziecko miało okazję podejść do alpak, pogłaskać je i nawet nakarmić. Dziękujemy naszym wspaniałym rodzicom za wsparcie w organizacji tego wydarzenia.
Tego samego dnia popołudniu nasz przedszkolny ogród wypełnił się radością i mnóstwem kolorów. Wszystko za sprawą Festynu Rodzinnego, który jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w kalendarzu naszego przedszkola.
To był dzień pełen różnych atrakcji, w którym dzieci, rodzice i nauczyciele mogli wspólnie cieszyć się czasem spędzonym na świeżym powietrzu.