Piknik w ogrodzie

W środę (29.05.24 r.) w naszym przedszkolu odbył się niezwykły piknik w ogrodzie. Słoneczna pogoda, ciepłe promienie słońca
i lekki wiaterek sprawiły, że dzień ten był wręcz idealny na wspólną zabawę na świeżym powietrzu.
Już od samego rana ogród przedszkolny zamienił się w kolorową mozaikę kocyków, na których dzieci zasiadły, ciesząc się swoją obecnością i otoczeniem kolegów i koleżanek. Śmiech i radosne rozmowy wypełniały przestrzeń, tworząc niezwykle przyjemną atmosferę. Na pikniku nie zabrakło również pysznych przekąsek.
Największą atrakcją pikniku był jednak duży, pluszowy miś, który odwiedził nasze przedszkole. Dzieci były zachwycone możliwością przytulenia się do ogromnego przyjaciela.
Piknik w ogrodzie przedszkolnym był niezapomnianym wydarzeniem, pełnym radości, śmiechu i wspólnej zabawy. Takie chwile są bezcenne i na długo pozostaną w sercach naszych małych przedszkolaków.