Przedszkolna „Wigilia”

Przedszkolna „Wigilia”

Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy
Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory
Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich
Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski

W dniu dzisiejszym odbyła się w naszym przedszkolu „Wigilia”. Wszystkie dzieci miały okazję uczestniczyć we wspólnej zabawie. Dziewczynki przebrane były za aniołki, a chłopcy za pastuszków. Każda grupa zaprezentowała przygotowane piosenki, wierszyki i kolędy. Wspólne kolędowanie i recytowanie wierszy sprawiło dzieciom ogromną radość. Po zakończeniu części artystycznej przedszkolaki otrzymały opłatki i mogły złożyć sobie nawzajem bożonarodzeniowe życzenia.

Na koniec odwiedził Nas Św. Mikołaj, który przyszedł wraz ze swoimi pomocnikami. Razem z Mikołajem dzieci udały się do swoich sal, w których czekały na nie niespodzianki.

Fotorelacje ze spotkania z Mikołajem będą zamieszczane w poszczególnych grupach.

Korzystając z okazji pragniemy złożyć Wszystkim najserdeczniejsze życzenia zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym nowym roku.

 

Komentarze są wyłączone.

Skip to content