Poznajemy zawody naszych rodziców – grupa VII

Poznajemy zawody naszych rodziców – grupa VII

Lekarz – okulista, ten zawód nie ma już przed nami żadnych tajemnic. A to wszystko dzięki uprzejmości mamy Jasia, która z wielkim zaangażowaniem zaprezentowała nam czym zajmuje się na co dzień.

Było to pierwsze spotkanie z cyklu „Poznajemy zawody naszych rodziców”. Celem tych spotkań jest rozwijanie u dzieci zainteresowań pracą oraz ukazanie dzieciom przydatności wykonywania różnych zawodów. Pani Ewa z uśmiechem i życzliwością odpowiadała na wszystkie, nawet najtrudniejsze pytania najmłodszych. Dzięki uprzejmości Pani Doktor dzieci poznały narzędzia pracy, dowiedziały się z czego składa się oko, jak widzimy po narodzeniu oraz jak należy dbać o oczy. Na zakończenie wizyty przedszkolaki miały okazję zobaczyć inne gabinety lekarskie.

Dziękujemy mamie Jasia za poświęcony nam czas i serce włożone w prezentację swojego zawodu. Jednocześnie zachęcamy wszystkich rodziców do współpracy.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content