Światowy Dzień Drzewa – grupa VII

Światowy Dzień Drzewa – grupa VII

Dzięki współpracy z Parkiem Krajobrazowym Puszczy Knyszyńskiej na terenie przedszkola odbyły się kolejne zajęcia przeprowadzone przez edukatorów służby PKPK. Zajęcia związane były z obchodami Światowego Dnia Drzewa, które w Polsce przypadają 10 października. Dzieci z dużym zainteresowaniem obejrzały przygotowaną przez gości prezentację multimedialną, która pomogła wzbogacić wiedzę o nowe informacje i ciekawostki dotyczące świata przyrody. Dzieci poznały budowę drzewa, jego znaczenie dla człowieka, zwierząt i przyrody. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały książeczki edukacyjne „Drzewa i krzewy w Parku Krajobrazowym Puszczy Knyszyńskiej”.

Serdecznie DZIĘKUJEMY mamie Jasia z grupy VII za pomoc w zorganizowaniu zajęć i liczymy na dalszą współpracę.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content