Audycja muzyczna w przedszkolu

Serdecznie zapraszamy na audycję muzyczną „O chochliku, który chciał zepsuć Święta”, która odbędzie się w środę 14 grudnia w naszym przedszkolu o godz. 9:00 grupy IV, V, VI, VIII o godz. 9:45 grupy I, II, III, VII Bohaterem tej opowieści jest Chochlik, który nie lubi Świąt Bożego Narodzenia. Dlatego też będzie się bardzo starał sprawić, […]

Zobacz więcej »

Kino sferyczne w przedszkolu.

Wczoraj w naszym przedszkolu gościło mobilne kino sferyczne. Dzieci miały niepowtarzalną okazję obejrzeć film wewnątrz kopuły w technice 3D. To były niezapomniane wrażenia. Fotorelacja z tego wydarzenia jest dość skromna ponieważ w ciemnej kopule nie było możliwości zrobienia większej ilości zdjęć, za to w pamięci dzieci na pewno pozostaną niesamowite wspomnienia.

Zobacz więcej »