Olimpijka Przedszkolaków

Olimpijka Przedszkolaków

Dnia 9 marca 2017r. dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w Olimpijce Przedszkolaków o Puchar Dyrektora Publicznego Gimnazjum nr 2 w Białymstoku. Zawody sportowe odbyły się na sali gimnastycznej i brały w nim udział dzieci z 5 przedszkoli z naszego miasta. Nasze przedszkole reprezentowało 12 dzieci ( w tym większość to uczestnicy koła sportowego). Dzieci z wielką radością i zaangażowaniem wzięły udział we wszystkich konkurencjach m.in.: biegały, brały udział w sztafecie z przekazywaniem sobie ringo, przechodziły przez szarfę, rzucały woreczkiem do kosza. Wszyscy świetnie się bawili uczestnicząc w poszczególnych konkurencjach. Kibicowską atmosferę podkręcał zespół Cheerledearek oraz rodzice, którzy wiernie nam dopingowali. Nasi sportowcy zdobyli drugie miejsce, otrzymali puchar oraz piękne dyplomy. Serdecznie gratulujemy innym kolegom

i koleżankom. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content