Bezpieczne wakacje nad wodą – zajęcia edukacyjne w grupie VI

Dnia 14 czerwca 2017 roku tata Wiktora, pan Robert Kosiński – (Zastępca Prezesa Zarządu i Sekretarz TZT i RT, Starszy Wykładowca Ratownictwa Wodnego, Instruktor Dyscypliny Sportu Pływanie) przeprowadził w gr. VI zajęcia edukacyjne o bezpiecznym przebywaniu dzieci nad wodą! Podczas zajęć dowiedzieliśmy się jak należy zachowywać się nad wodą, w jakich miejscach powinniśmy się kąpać oraz co należy zrobić przed wejściem do wody, aby nie doznać wstrząsu. Mieliśmy również okazję obejrzeć sprzęt ratownictwa wodnego i zapoznać się ze sposobem ich działania! Dzieci z ogromnym zainteresowaniem brały udział w tak interesujących i pouczających zajęciach!

Bardzo dziękujemy za umożliwienie spotkania z dziećmi i rozmowę z nimi o bezpiecznym przebywaniu nad wodą!