Wyprawa do Krainy Baśni i Legend – grupa IV

Wyprawa do Krainy Baśni i Legend – grupa IV

Tegoroczne obchody Dnia Dziecka dzieci z grupy IV rozpoczęły wycieczką do Krainy Baśni i Legend Uroczysko Ruczaj w Karczmisku. Kraina ta zaoferowała dzieciom wiele ciekawych atrakcji. Oprowadzono nas po baśniowym ogrodzie, gdzie czekały na najmłodszych postacie z podlaskich legend i bajek. Dzieci również brały udział w grze terenowej. Uczestniczyły w warsztatach ceramicznych, które sprawiły im wiele radości. Własnoręcznie zrobiony wazonik, miseczka to miły prezent tych warsztatów. Dzieci wykazały również kreatywność na warsztatach z papieru czerpanego. Samodzielnie wykonana kartka to kolejna niespodzianka, jaką zaoferowali nam uprzejmi właściciele Uroczyska. Do dyspozycji dzieci był również przestronny ogród i plac zabaw. Gigantyczne bańki mydlane, zabawy z chustą, zjazd po linie, pieczenie kiełbasek sprawiły, że pobyt w tym miejscu był bardzo udany.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content