Próbna ewakuacja przedszkola

Próbna ewakuacja przedszkola

Dbając o bezpieczeństwo naszych dzieci, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi, 29 listopada o godz. 10.30 została przeprowadzona próbna ewakuacja.

Po usłyszeniu sygnału alarmowego wszystkie osoby znajdujące się w budynku przedszkola, zachowując wytyczne zawarte w instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, bez paniki przedostały się drogami ewakuacyjnymi do punktu zbiórki w bezpiecznej odległości od miejsca zagrożenia.

Głównym celem przeprowadzonych ćwiczeń było zapoznanie dzieci i pracowników przedszkola z praktycznym zastosowaniem procedur dotyczących zachowania się w przypadku wybuchu pożaru lub powstania innego zagrożenia dla życia i zdrowia.

Cała akcja przebiegła szybko i sprawnie, pod czujnym okiem strażaków. Dziękujemy.

 

Komentarze są wyłączone.

Skip to content