Dzień Babci i Dziadka w grupie I

Dzień Babci i Dziadka w grupie I

19 stycznia 2018 r. w naszej grupie została zorganizowana uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci zaprosiły swoich najbliższych, aby podziękować im za dobro i wyrazić swoją miłość. Zaproszeni goście mieli okazję podziwiać swoje pociechy w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem recytowały wierszyki, tańczyły, śpiewały piosenki i składały życzenia. Występ dzieci wywołał u Babć i Dziadków ogromną radość oraz wzruszenie. Znalazła się również chwila na wspólne zabawy przy muzyce i udział w konkursach, po których dzieci wręczyły medale oraz własnoręcznie przygotowane upominki. Następnie dzieci wraz z Babciami i Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji poczęstunek. Były to chwile spędzone w wyjątkowej atmosferze, pełne uśmiechu, radości i dumy.

 

 

Komentarze są wyłączone.

Skip to content