„Komisariat Młodego Policjanta” z grupą IV

„Komisariat Młodego Policjanta” z grupą IV

Dnia 17.04.2018r. w ramach realizacji programu profilaktycznego  „Komisariat Młodego Policjanta”, dzieci z grupy IV wraz
z nauczycielkami udały się do Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Podczas zajęć dzieci zapoznały się z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, numerami alarmowymi. Przedszkolaki wzięły udział w praktycznych ćwiczeniach w postaci oznakowanego  przejścia dla pieszych. Dzieci zapoznały się z zawodem policjanta, skorzystały z akcesoriów służbowych policjanta w postaci megafonu policyjnego czy sygnałów dźwiękowych. Przedszkolaki wzięły też udział w ćwiczeniach zachowania się
na przejściu dla pieszych, regulacji ruchem drogowym. Na pamiątkę dzieci otrzymały odblaski oraz zakładki z własnoręcznie postawionymi pieczątkami.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content