Wizyta w Komisariacie Młodego Policjanta

Wizyta w Komisariacie Młodego Policjanta

W dniu 14 maja 2018 dzieci wraz z nauczycielkami grupy VII odwiedziły ,,Komisariat Młodego Policjanta”, który mieści się
w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku.

Podczas profesjonalnie przeprowadzonych zajęć przedszkolakom przypomniane zostały ogólne zasady bezpieczeństwa, numery alarmowe, a także miały możliwość skorzystania z prawdziwych akcesoriów jakimi policjanci posługują się w swojej pracy. Każde dziecko wzięło również udział w ćwiczeniach praktycznych zorganizowanych przez prowadzącą.

Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątki i mogły zrobić zdjęcia zamieniając się w policjantów.

Jeszcze raz dziękujemy Komendzie Miejskiej Policji za ciekawe i pouczające zajęcia.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content