Obchody Dnia Dziecka w grupie VIII

Obchody Dnia Dziecka w grupie VIII

W związku z tygodniowymi obchodami Dnia Dziecka na dzieci z grupy VIII czekało wiele atrakcji. Pierwszego dnia odwiedziły nas uczennice Szkoły Podstawowej w Złotorii, które wykonały sztukę teatralną przedstawioną na papierze tzw. Kamishibai
pt. „Bajka o drzewie”. Drugiego dnia dzieci wykazały się aktywnością twórczą. Na podwórku przedszkolnym dzieci miały możliwość wykonania rysunków farbą i kredą. Dzień później nasze przedszkolaki doskonale bawiły się na audycji muzycznej, gdzie do tańca
i zabawy zaprosił ich sam Koziołek Matołek z Pacanowa. Dzięki uprzejmości rodziców i dziadków Stasia i Bogusia wyjechaliśmy
z miasta do „Zagrody Zakrynicy” w Protasach, aby nacieszyć się nieskazitelną przyrodą, ciszą wśród sosnowych lasów
i śpiewających ptaków. Ostatni dzień był na sportowo. Były zabawy z chustą animacyjną, gra w piłkę nożną, gra w badmintona,
tor przeszkód i inne zabawy ruchowe. To były radosne i niezapomniane chwile.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content