Coraz bliżej święta – warsztaty bożonarodzeniowe w grupie VIII

Coraz bliżej święta – warsztaty bożonarodzeniowe w grupie VIII

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia jest radosnym okresem w życiu każdego człowieka, zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej. Co roku w naszym przedszkolu są organizowane warsztaty świąteczne dla dzieci oraz ich rodziców. W grupie VIII warsztaty odbyły się 13.12. 2018 roku.
Na warsztatach dzieci przywitały swoich rodziców śpiewając świąteczną piosenkę, grając przy tym na instrumentach muzycznych
i wspólnie recytując wiersz. Następnie wszyscy chętnie zabrali się do pracy. Zadaniem było zrobienie obrazka Świętego Mikołaja oraz sklejenie jak najdłuższego papierowego łańcucha. W rodzinnej atmosferze, przy akompaniamencie kolęd powstały pełne uroku obrazki z Mikołajem i  długie łańcuchy.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content