W oczekiwaniu na Mikołaja – grupa VIII

W oczekiwaniu na Mikołaja – grupa VIII

Wszystkie dzieci kochają Mikołaja i wszystkie na niego czekają. Jego wizyta zawsze jest poprzedzona świątecznymi przygotowaniami. Już od początku grudnia przedszkolaki uczą się wierszyków, piosenek oraz kolęd, które mają zamiar zaprezentować dla Mikołaja. Ponadto nasze dzieci dekorują świąteczne drzewko oraz salę, a także wykonują prace plastyczne, których bohaterem jest wyczekiwany Święty Mikołaj. Bardzo ważny jest też list do Mikołaja, w którym dzieci zapisują co chciałyby znaleźć pod choinką.
Zgodnie z tradycją co roku 6 grudnia do dzieci przychodzi Mikołaj, który tego dnia obchodzi imieniny. Zaczyna swoją długą podróż aby dotrzeć do wszystkich dzieci i zostawia drobne prezenty.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content