Wigilia przedszkolna – 21 grudnia

Okres Świąt Bożego Narodzenia kryje niepowtarzalną magię, którą uwielbiają nie tylko dzieci ale również dorośli.
Dla wielu z nas to czas spędzony z rodziną, dzielenie się opłatkiem, składanie życzeń oraz wspólne śpiewanie kolęd.
Także u nas w przedszkolu wszystkie dzieci i pracownicy przedszkola będą mogli poczuć tą cudowną chwilę, gdyż 21 grudnia odbędzie się Wigilia przedszkolna.
Każda z grup zaprezentuje wybraną kolędę lub pastorałkę. Celem takiej uroczystości jest integracja wszystkich pracowników przedszkola oraz dzieci. Wspaniałym momentem będzie dzielenie się opłatkiem i składanie świątecznych życzeń. Nie zabraknie oczywiście Świętego Mikołaja, który obdaruje wszystkie przedszkolaki prezentami.

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu
i planów na nadchodzący Nowy Rok 2019. W tych wyjątkowych dniach chcemy Państwu życzyć wiele zadowolenia
i sukcesów z podjętych wyzwań.