Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w grupie I

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w grupie I

Dnia 18 stycznia 2018 r. w grupie I zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci przygotowały dla swoich gości przedstawienie, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.
Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich ,,skarbów”. Na koniec uroczystości dzieci wręczyły babciom kolorowe fartuszki, a dziadkom koszule ozdobione krawatem.
Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na poczęstunek, przygotowany przez rodziców.
To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.
Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile
z wnukami.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content