Zajęcia logopedyczne z mamą Igora

Zajęcia logopedyczne z mamą Igora

Grupę VII odwiedziła mama Igora, która poprowadziła zajęcia logopedyczne oraz poczytała przedszkolakom w ramach akcji
,,Cała Polska czyta dzieciom”.

Pani Ula zaprezentowała dzieciom ćwiczenia usprawniające narząd mowy, a więc język, wargi i podniebienie przygotowujące do prawidłowego mówienia. Zajęcia odbywały się w formie zabawy i były dla dzieci czystą przyjemnością. Dzieci razem z mamą Igora zagrały również w grę edukacyjną, która miała za zadanie utrwalić poprawną wymowę głosek szeregu szumiącego: sz – ż – cz – dż.
Uatrakcyjnieniem zajęć była też zabawa ruchowa, mająca na celu poprawę pamięci u dzieci.
Na zakończenie Pani Ula przeczytała dzieciom kilka zabawnych wierszy.

W imieniu całej grupy jeszcze raz dziękujemy za bardzo ciekawe i edukacyjne zajęcia.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content