Grupa II na wycieczce w Dorożkach

Grupa II na wycieczce w Dorożkach

Dnia 04.06.2019 roku dzieci z grupy II wraz z Paniami wybrała się na wycieczkę do Dorożek do parku edukacyjno – rekreacyjnego „Morza, lądy, oceany”. Dzieci zwiedziły ciekawe miejsca. Miedzy innymi „Muzeum morza” w którym znajdowały się eksponaty dotyczące tematyki morskiej (żywe raki, kraby, żółwie oraz największe ślimaki świata. Atrakcją było podziwianie figur zwierząt morskich, które odzwierciedlały rzeczywiste rozmiary. Dzieci z zainteresowaniem obserwowały oczko wodne ze złotymi rybkami, które spełniają życzenia. Kapitan statku zaprosił wszystkich do kutra rybackiego, aby mogły go obejrzeć, a także nim posterować. Nie zabrakło również zabaw ruchowych i sportu.  Był to dzień pełen wrażeń i niezapomnianych chwil.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content