Spotkanie z Policją – grupa IV

Spotkanie z Policją – grupa IV

27 listopada grupa IV miała okazję spotkać się z policjantami. Dzieci bardzo serdecznie powitały gości i z zainteresowaniem słuchały tego, co mówią.
Pani policjantka opowiedziała o tym, jak należy zachowywać się w kontaktach z obcymi osobami oraz o zasadach bezpiecznego zachowania się w domu, w przedszkolu, na wycieczkach, czy też w czasie przebywania na placu zabaw. Przypomniała dzieciom, że nie wolno głaskać zwierząt, których nie znamy oraz jak postępować w przypadku napotkania agresywnego psa. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, a na pamiątkę spotkania przedszkolacy otrzymali pieczątki i odblaskowe opaski, dzięki którym będą bardziej widoczni w czasie spacerów i wycieczek.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content