Pieczenie świątecznych pierniczków w grupie VII

Pieczenie świątecznych pierniczków w grupie VII

W dniu dzisiejszym w grupie VII zapachniało już świętami. Wszystko za sprawą pierniczków, które wszystkim kojarzą się właśnie ze świętami Bożego Narodzenia.

Z pomocą pań praca z przygotowaniem pysznych wypieków szła bardzo sprawnie. Zuzia i Oliwka przygotowały i wymieszały wszystkie składniki, według wcześniej przygotowanego przepisu. Następnie wszystkie dzieci wykrawały świąteczne kształty – bałwanków, gwiazdek, choinek czy aniołków za pomocą foremek.
Panie z kuchni zaś pomogły przedszkolakom upiec ich własnoręcznie wykonane pierniczki. Zapach przedszkolnych wypieków grupy VII unoszący się po całym przedszkolu wprawił wszystkich w świąteczny nastrój.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content