Święty Mikołaj w grupie VIII

Święty Mikołaj w grupie VIII

W dniu 06.12.2019 roku odbyła się przedszkolna Wigilia oraz spotkanie z Mikołajem. Na ten wyjątkowy dzień dzieci z grupy VIII czekały już od dawna. Przygotowały na tę okazję kolędy oraz wiersze. Następnie przedszkolaki składały sobie życzenia, dzieliły się opłatkiem, a później otrzymały prezenty od Mikołaja. Po całej uroczystości wspólnie zasiadły do świątecznego obiadu.

,,Wesołych Świąt!” – Włodzimierz Melzacki

Wesołych świąt!
Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.

Wesołych świąt!
A w święta
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech wam pachną na zdrowie.

Wesołych świąt!
Z gwiazdką –
Pod świeczek łuną jasną
Życzcie sobie – najwięcej:
Zwykłego, ludzkiego szczęścia.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content