Rodzinne warsztaty świąteczne w gr. III już za nami…

Rodzinne warsztaty świąteczne w gr. III już za nami…

W poniedziałek 9 grudnia 2019r. w grupie III odbyły się Rodzinne Warsztaty Bożonarodzeniowe. Dzieci przywitały swoich rodziców śpiewając kolędę „Przybieżeli do Betlejem” i pastorałkę „Świeć gwiazdeczko, świeć…”, po czym wszyscy chętnie zabrali się do pracy. Zadaniem było pomalowanie farbami ozdób z gliny. Podczas tworzenia prac rodziny wykazywały się niezwykła pomysłowością
i ciekawą inwencją twórczą. Na koniec warsztatów dzieci wspólnie z rodzicami stworzyły kolorowe łańcuchy z papieru, w związku
z II edycją Akcji Charytatywnej, polegającej na biciu rekordu długości „Łańcucha Dobra”. Nasz łańcuch osiągnął długość 20 m. Jesteśmy bardzo zadowoleni z takiego wyniku!
Podczas naszych warsztatów wszystkim towarzyszył dobry humor. Ta wspólna praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, zaangażowanie, wspaniale spędzony czas
i wspólną zabawę.

 

 

Komentarze są wyłączone.

Skip to content