Odwiedziny babć i dziadków w grupie II

Odwiedziny babć i dziadków w grupie II

Dnia 13.01.2020 r. w grupie II odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci przygotowały program artystyczny pt. „Kochanym Babciom i Drogim Dziadkom”, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i składały życzenia.
Zaproszeni Babcie i Dziadkowie z ogromną radością i wzruszeniem oglądali występ swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami. Niejednym z nich  kręciła się łezka w oku. W ten szczególny sposób przedszkolaki chciały okazać swoim bliskim szacunek i podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.
Na koniec tego wyjątkowego dnia, wnuczęta wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom własnoręcznie przygotowane kalendarze wykonane techniką origami.
Serdecznie dziękujemy naszym wyjątkowym gościom za przybycie i chwile pełne  niezapomnianych wrażeń i emocji.
Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego,  jak ważne są takie spotkania i wspólny czas spędzony
z wnukami.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content