Karnawałowe szaleństwo w grupie VII

Karnawałowe szaleństwo w grupie VII

Każdego roku w naszym przedszkolu odbywa się bal karnawałowy na który dzieci czekają z niecierpliwością.
W tym dniu przenieśliśmy się w ,,Karnawałowy wehikuł czasu”, a mianowicie w świat księżniczek, rycerzy, wróżek, piratów, żołnierzy i wiele innych postaci z bajek i nie tylko. Niektóre dzieci było bardzo trudno poznać, ale i Paniom puściły wodze fantazji.
Na ten wyjątkowy dzień zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzirejów, którzy zachęcali dzieci do wspólnego tańca
z przygotowanym repertuarem muzycznym, który był bardzo skoczny i rytmiczny. Oczywiście nie zabrakło również wielu konkursów, w których zawsze chętnie uczestniczą przedszkolaki. Ogromny zachwyt wywarł na dzieciach sztuczny śnieg. Wspólne tańce dostarczyły dzieciom wiele radości, a przecież o to wszystkim chodziło, żeby na małych twarzyczkach ujrzeć piękne uśmiechy.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content