Czytanie dzieciom w grupie III

Czytanie dzieciom w grupie III

Nie do przecenienia jest rola, jaką w wychowaniu i rozwoju człowieka i to już od najmłodszych lat, odgrywa kontakt z książką, rozwijając wrażliwość i wpływając na rozwój intelektualny młodego słuchacza i czytelnika. Rozumiejąc to i doceniając – nasze przedszkole, włączyło się do Akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Nie tylko panie czytają naszym przedszkolakom, ale również nasi kochani rodzice oraz dziadkowie! Dnia 28 lutego tata Michała zaszczycił nas swoją obecnością i przeczytał bardzo ciekawą opowieść o „Koci Kici w Bibliotece”.

Bardzo dziękujemy  za mile spędzony czas i serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych rodziców oraz dziadków  do zgłaszania się i czytania naszym przedszkolakom!

Komentarze są wyłączone.

Skip to content