Domowa galeria zdjęć – grupa VIII

Domowa galeria zdjęć – grupa VIII

Witajcie Kochani!!!

Serdecznie dziękujemy Wam i Waszym Rodzicom za przysłane zdjęcia. Przedszkolaczki z Was wspaniałe, pracowite i bardzo twórcze, a w przyszłości na pewno będziecie pilnymi i zdolnymi uczniami. To bardzo budujące, kiedy w tak trudnym czasie razem ze swoimi najbliższymi wspaniale sobie radzicie i wzajemnie się wspieracie. Nadesłane zdjęcia cieszą nasze oko waszym widokiem i tego co robicie. A widzimy, że uczycie się, eksperymentujecie, sadzicie a następnie dbacie o Wasze roślinki,  kochacie przyrodę. Pracujecie też z materiałem rozwojowym, który utworzyli Wam wasi Rodzice. Te wszystkie wasze działania są dla nas dużą motywacją i inspiracją. Jesteśmy z Was bardzo dumne. Cieszymy się, że korzystacie też  z naszych pomysłów. Czekamy na więcej.

Panie z VIII grupy

Komentarze są wyłączone.

Skip to content