Podziękowanie dla Rodziców i Dzieci – grupa II

Podziękowanie dla Rodziców i Dzieci – grupa II

Drodzy Rodzice!

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego. Sytuacja w jakiej się znaleźliśmy jest trudna dla nas wszystkich. Zdajemy sobie sprawę ile trudu i pracy wkładacie w wychowanie i edukację swoich dzieci.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za życzliwość, współpracę oraz zaangażowanie w pracę zdalną, która dla wszystkich była ogromnym wyzwaniem, a jednocześnie naszym wspólnym sukcesem. Dziękujemy również za te wszystkie słowa wsparcia
i otuchy, za wirtualne uśmiechy i rozmowy, bo to też dzięki nim osiągnęliśmy wiele. To one, podnosiły na duchu w trudnych chwilach. Byliście Kochani Rodzice dla nas nauczycieli ogromnym wsparciem, ale przede wszystkim dla swoich skarbów.

Kochane Przedszkolaki!

Wszystkim przedszkolakom życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód oraz wielu niezapomnianych przeżyć, a 6 – latkom gratulujemy ukończenia edukacji przedszkolnej. Życzymy wiary we własne siły, osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów oraz abyście potrafili cieszyć się nawet najmniejszymi sukcesami. Niech Wasz wysiłek i wytrwałość przyniosą efekty w dalszym życiu.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content