Pozdrowienia z grupy I!

Pozdrowienia z grupy I!

Drogie Przedszkolaki przesyłamy Wam moc serdecznych pozdrowień i przekazujemy  wiadomości z naszej grupy. Dużo czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Bardzo lubimy grać w piłkę. Tworzymy ciekawe dzieła na chodniku, rysując kredą. Zachwycamy się roślinami w naszym ogrodzie przedszkolnym. Codziennie obserwujemy, jak wypuszcza kolejne liście niezwykłe drzewo – tulipanowiec. Przesyłamy zdjęcie, na którym możecie obejrzeć kształt liścia tego drzewa przypominający właśnie tulipana, stąd nazwa.
W sali też ciekawie spędzamy czas, jedno z naszych ulubionych zajęć to konstruowanie z klocków nazywanych „waflami” i kół zębatych. Nie możemy się doczekać, gdy już wszyscy razem będziemy się bawić i wspólnie pracować.

 

 

Komentarze są wyłączone.

Skip to content