Magiczny dzień w grupie VII

Magiczny dzień w grupie VII

15 grudnia w naszym przedszkolu odbyła się niezwykła uroczystość.  Dzieci od rana śpiewały kolędy, a zarazem
z niecierpliwością wypatrywały Świętego Mikołaja. Wiadomo przecież, że wszystkie dzieci Go kochają. Wreszcie po długim oczekiwaniu pojawił się Mikołaj, który przybył z dalekiej krainy śniegu i przywiózł worki pełne prezentów. Na twarzach przedszkolaków od razu pojawił się uśmiech. Dzieci zaprosiły cudownego gościa do wspólnej zabawy przy piosence. Mikołaj rozmawiał z dziećmi, zachęcał do bycia grzecznym, ponieważ obserwuje ich cały rok. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał prezenty. Dzieci były pełne szczęścia kiedy znalazły się blisko Mikołaja i mogły zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie.

Takiego Gościa w przedszkolu mamy tylko raz w roku, a więc na pewno dzieci długo będą pamiętać te cudowne chwile
z dzisiejszego dnia.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content