Bale w karnawale…

Bale w karnawale…

Karnawał to czas radosnych zabaw i balów. Zgodnie z tą tradycją w naszym przedszkolu wszystkie dzieci uczestniczyły w balu karnawałowym, na który z radością czekały. Mając na względzie nasze zdrowie każda grupa oddzielnie organizowała swój wyjątkowy bal. Balonowy wystrój sali, kolorowe stroje i skoczna muzyka to atmosfera idealna do wspaniałej wspólnej zabawy. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z poszczególnych grup.
Wszystkim Rodzicom dziękujemy za współpracę i zaangażowanie w przygotowywanie pomysłowych strojów.

Tańce, piosenki i wspólna zabawa w grupie I

Bajeczny bal w grupie II

Zabawa na 102 w grupie III

A tak się bawiły przedszkolaki z grupy IV

Tańce i konkursy w grupie V

Wesołe tańce i zabawy w grupie VI

Karnawałowy nastrój w grupie VII

Świetna zabawa w grupie VIII
P.S. Na szczególne wyróżnienie za oryginalny strój zasługuje Kubuś i jego Mama, która sama wykonała strój ośmiorniczki. Brawa!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze są wyłączone.

Skip to content