Odkrywamy tajemnice najbardziej wysuniętych na północ i południe rejonów Ziemi -grupa I

Odkrywamy tajemnice najbardziej wysuniętych na północ i południe rejonów Ziemi -grupa I

Zimowe miesiące to dobry czas na poznawanie terenów okołobiegunowych, tych części świata, które najczęściej kojarzymy
z pokrywą śnieżną i lodową. W tym roku aura sprzyja, aby cieszyć się zimą, doświadczyć jaki jest śnieg i poznać jego właściwości. Sprawia to dzieciom wiele radości i wywołuje pozytywne doznania. Odkrywaliśmy więc świat zwierząt na Grenlandii i na Antarktydzie oraz poznawaliśmy, w jaki sposób żyją ludzie w krainach polarnych. Powstały ciekawe prace plastyczno – techniczne, ilustrujące zwierzęta  bardzo lubiane przez przedszkolaków np. niedźwiedź polarny, lis polarny czy mors.

 

Komentarze są wyłączone.

Skip to content