Spotkanie z Panem Fotografem – koło fotograficzne

Spotkanie z Panem Fotografem – koło fotograficzne

Dzieci z koła fotograficznego gościły w przedszkolu Pana Piotra specjalizującego się w fotografii, która jednocześnie jest jego pasją. Nasz gość pokazał dzieciom własnoręcznie zrobione zdjęcia, przepiękne albumy, które sam stworzył
i zaprojektował oraz zapoznał z podstawowymi pojęciami związanymi z fotografią. Dzieci z ogromną uwagą słuchały Pana Fotografa i zadawały szereg różnych pytań. Dzięki temu spotkaniu przedszkolaki obejrzały profesjonalny sprzęt fotograficzny jak również miały możliwość zrobienia nim zdjęć. Na zakończenie nie mogło oczywiście zabraknąć sesji zdjęciowej i wspólnego zdjęcia zrobionego z przemiłym gościem.

Dziękujemy serdecznie Panu Piotrowi za przybycie do naszego przedszkola.

Komentarze są wyłączone.