Warsztaty wielkanocne w grupie I

Warsztaty wielkanocne w grupie I

W tym roku świąteczne warsztaty odbyły się bez udziału rodziców. Pracowaliśmy jednak bardzo intensywnie, wykonywaliśmy świąteczne kartki i ozdabialiśmy jajeczka, które zostały przekazane na szczytny cel. Grupa 1 zaangażowała się w pomoc Mikołajowi – chłopczykowi, który potrzebuje bardzo drogiego leku, aby przezwyciężyć chorobę. Nasze prace w najbliższym czasie wezmą udział w aukcji. Mamy nadzieję, że chociaż w niewielkim stopniu uda się nam pomóc dziecku, które walczy o swoje zdrowie i życie. Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy zaangażowali się w zbiórkę środków pieniężnych i zakupili książeczkę „Rycerz Mikołaj”. Pozostajemy w nadziei, że pomimo tak trudnej sytuacji, z którą wszyscy się mierzymy, nadchodzące Święta Wielkiej Nocy upłyną nam w pokoju i radości.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content