„JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI” – grupa III

„JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI” – grupa III

Iskierka przyjaźni

Dzieci z Grupy III wzięły udział w akcji „JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI”. Celem akcji jest poszerzanie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem oraz ich rodzicom. Dzieci w ten dzień przyszły ubrane na kolor niebieski. Wraz z nauczycielką wykonały niebieskie motyle i odbiły ręce na tekturowych sercach.

Dziękujemy bardzo za nominację: Przedszkole Samorządowe Nr 76 w Białymstoku – grupa „Pszczółki”.

Do #challengniebieskiemotyle2021

Nominowani przez nas zostają:

  1. Przedszkole Samorządowe Nr 36 w Białymstoku im. Marii Montessori, Grupa I.
  2. Przedszkole Samorządowe Nr 36 w Białymstoku im. Marii Montessori, Grupa V.
  3. Przedszkole im. Jana Pawła II w Korycinie, grupa 6 – latków.

Wyżej wymienione instytucje zapraszamy do uczestnictwa w wyzwaniu zainicjowanym przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu. Celem akcji jest Poszerzanie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom
z autyzmem i ich rodzinom.

Jak przekazać taka niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste.

Wystarczy:
1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).

  1. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca, albo wykonać dowolna aktywność wg własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla”
  2. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebooku oraz przesłać na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com Ważne aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia „Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami” (nagrane lub napisane).
  3. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je
    o tym.
  4. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst podając nominowane przez siebie osoby.
  5. Na wykonanie zadania każdy nominowany otrzymuje 48 godzin.

Trzymamy kciuki za nominowane osoby i życzymy powodzenia!!!

Komentarze są wyłączone.

Skip to content