Jesteśmy placówką objętą wsparciem przez
Specjalistyczne Centrum Wspierające Edukację Włączającą w ramach grantowego projektu
„Pilotażowe wdrożenie modelu Specjalistycznych Centrów Wspierających Edukację Włączającą (SCWEW)”.

Okres realizacji projektu: 1 lipca 2021 r. – 30 czerwca 2023 r.

Specjalistyczne Centrum Wspierające Edukację Włączającą (SCWEW) to specjalistyczny zespół działający
w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Waldemara Kikolskiego w Białymstoku.

Celem głównym przedsięwzięcia grantowego jest poprawa dostępności usług edukacyjnych dla dzieci ze zróżnicowanymi potrzebami edukacyjnymi, w tym ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Koordynatorem ds. edukacji włączającej i współpracy ze SCWEW na terenie naszego przedszkola jest
Edyta Chomczyk.

Więcej informacji pod linkiem: https://scwew.sosw.bialystok.pl/