Gratulujemy Gabrysi z grupy II

Serdecznie gratulujemy Gabrieli Ziółkowskiej za zdobycie I miejsca w konkursie plastycznym pod hasłem „Zdrowie na talerzu”. Międzyprzedszkolny konkurs pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku odbył się w Przedszkolu Samorządowym Nr 49 im. Jana Brzechwy w Białymstoku. Celem konkursu było propagowanie zdrowego odżywiania i odkrywanie talentów plastycznych dzieci. Dziękujemy Gabrysi za wzięcie udziału i ogromne osiągnięcie!

Zobacz więcej »

Z wizytą w księgarni – grupa VI

Nasze przedszkolaki odwiedziły pobliską księgarnię. Pani ekspedientka zapoznała nas z wyposażeniem sklepu. Ukazała różnorodność   i bogactwo wydawanych publikacji. Dzieci z zaciekawieniem przeglądały sklepowe regały, zwłaszcza te z literaturą dziecięcą. Wizyta w księgarni była kolejnym krokiem rozwijającym kompetencje czytelnicze dzieci.

Zobacz więcej »